graficke práce logo

 

tvorba webových stránek, výroba a provoz eshopů, webové stránky na míru

Pošlete nám poptávku na výrobu webových stránek, nebo nám napište email nebo zavolejte - kontakt webAnet. Rádi s Vámi zkonzultujeme Vaše požadavky a navrhneme Vám optimální řešení.

Společnost webAnet je výrobcem originálních webových stránek, od jednoduchých webů až po složité internetové projekty a webové aplikace.

správa facebook účtu

Veškeré webové projekty, a to i včetně těch jednoduchých, umožňují kompletní správu obsahu webových stránek pomocí online administračního rozhraní. Při vývojí administrační části byl kladen důraz na intuitivní správu obsahu webových stránek tak, aby práce s obsahem webu byla komfortní a pochopitelná i laickým uživatelům internetu.

internetový marketing - propagace webových stránek

Samozřejmou součástí nabídky služeb v oblasti webových stránek jsou marketingové služby a poradenství. Společnost webAnet vám zajistí kompletní propagaci webových stránek, a to jak formou optimalizace webových stránek (SEO), tak i formou placené reklamy (např. Seznam.cz (sKlik), Google.com (adWords, adSeans), atd..). 

Mezi internetové marketingové aktivity patří i správa profilů a propagace na socialních sítích. Kompletní správu Facebook účtů (a dlaších soc. sítí) nabízíme jak v českém, tak anglickém jazyku.

Pro další informace o typech webových stránek pokračujte pomocí niže uvedených odkazů, nebo kontaktujte webAnet - tvorba www. Rádi si s vámi sjednáme schůzku a pomůžeme vám najít nejlepší možné řešení tak, abyste byli s webovými stránkami nejen spokojeni, ale přinášely vám i vašim návštěvníkům užitek.

Základní typy webových stránek a projektů:

editace webových stránek
 

webové stránky s redakčním systémem

www stránky s plnou editací a podporou optimalizace pro vyhledávače, kontrolou vazeb a rozsáhlou nabídkou modulů pro rozšíření funkčnosti

eshop, internetové stránky

eshopy - internetové obchody

kvalitní internetový obchod s širokým rozsahem správy, skupinovými vlastnostmi a automatickým tříděním produktů. Rozhraní pro export dat na inzertní prodejní portály zbozi.cz a heureka.cz.

webové stránky pro obchodní centra

webové stránky pro obchodní centra a kancelářské budovy, zdravotní střediska, nemocnice a instituce 

redakční server s moduly pro správu provozoven. Několika úrovňový přístup pro návštěvníky, nájemce a supervisory. Více možností a práv pro správu obsahu webových stránek.

webové stránky pro sportovní kluby a oddíly

webové stránky pro sportovní kluby

kalendáře akcí, galerie, výsledky, seznamy a výkony sportovců

webové stránky pro realitní agentury

realitní server

webové stránky pro relaitní kanceláře. Online správa nemovistostí, provázanost a synchronizace s realitními servery sreality.cz a mixreality (idnes.cz)

webové aukce

aukční server

server pro výběrová řízení formou holandských aukcí. Online sledování průběhu aukcí, tiskové výstupy, bezpečné vyhodnocení aukcí.

Provoz webových stránek zajišťujeme formou webhostingu a serverhotingu výhradně na vlastních serverech jež jsou majetkem webAnet s.r.o.. Server farma webAnet je provozována v moderní kvalitní serverovně v Praze. Používáme kvalitní rack servery renomovaných výrobců Hawlet Packard a Fujitsu Siemens.